ברוכים הבאים לאתר החדש של פלורוז

cart2.png
0 מוצרים
0
סל קניות

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של פלורוז. תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת השימוש באתר פלורוז ובעת הזמנת מוצרים בו. קרא תנאים אלה בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין פלורוז. התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.

 מי אנחנו?

 האתר מנוהל ומופעל על ידי פלורוז בע"מ (למען הנוחיות ייקרא:פלורוז).

פלורוז הינו משק משפחתי הממוקם במושב שילת, בסמוך לעיר מודיעין ובו חממות מקצועיות לגידול ורדים ובצמוד להן מבנה ייחודי, בנוי אבן, זכוכית וברזל, המשמש כחנות לפרחים ומתנות.

בכל שאלה הנוגעת לאתר תוכל לפנות לנציגי השירות של פלורוז באמצעות טלפון מספר: 08-9762555, שעות בין השעות: 07:30 עד 20:30 או בפקס מספר: 08-9764274.  

     

***התמונות להמחשה בלבד***

למי נספק את המוצרים?

 פלורוז תספק לך את המוצרים שהזמנת באתר לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי פלורוז וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. 

למרות זאת, פלורוז רשאית שלא לאפשר ללקוח מסויים לרכוש מוצרים באתר, גם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות השירות. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאית פלורוז לבטל את זכאותך לבצע עסקאות באתר בכל אחד מהמקרים הבאים:

# אם בעת ההרשמה באתר מסרת במתכוון פרטים שגויים;

# אם ביצעת מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר, או בפלורוז, או בצדדים שלישיים כלשהם,  לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של פלורוז;

# אם השתמשת בשירותי האתר לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר,

להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;

 # אם הפרת את תנאי הסכם זה או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שתציע פלורוז;

 # אם אתה חייב כספים לפלורוז או לחברות הקשורות עימה ולא פרעת את חובך, למרות שחלף המועד לתשלומו;

  # אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

  # אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

 

 לאילו איזורים ניתן להזמין? 

 פרטים לגבי אזורי החלוקה בהם ניתן שירות ההזמנות המקוון באתר (כמו גם שירות ההזמנות הטלפוני), מופיעים לצד מחירי המשלוח, במהלך השלב הסופי של ההזמנה. אזורי החלוקה עשויים להתעדכן ולהשתנות מעת לעת. אם מצאת שהאזור אליו הנך מעוניין לשלוח את ההזמנה איננו מצויין ברשימת אזורי החלוקה, תוכל ליצור קשר טלפוני עם פלורוז לשם קבלת הצעת מחיר למשלוח. מובהר כי פלורוז רשאית, אך איננה חייבת לספק את השירות מחוץ לאזורים המופיעים ברשימה כאמור. 

       

הזמנת מוצרים באמצעות השרת המאובטח של פלורוז

כדי להזמין מוצרים בדרך זו עליך להזין בטופס המקוון המיועד לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: שם, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון, פקס, כתובת, מיקוד, תפקיד, תאריך לידה, מין, וכן את פרטי כרטיס האשראי שלך. השדות שיסומנו בכוכבית הם שדות חובה. כמו כן תתבקש למסור את שמו, כתובתו ומספר הטלפון של הנמען. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדוייקים ומלאים על מנת למנוע ככל האפשר תקלה במשלוח המוצרים. אתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת.

 

פלורוז רשאית לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות.

 

לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של פלורוז ישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את פלורוז לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

 אם יתברר שכרטיס האשראי שלך אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העיסקה, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידיה, תיצור איתך פלורוז קשר לשם השלמת העיסקה.

        

אתה רשאי לשנות את הזמנתך או לבטלה עד למועד שבו יישלח לך בדואר אלקטרוני האישור על קליטת פרטי הזמנתך. מרגע שנשלח האישור, לא תוכל לשנות את פרטי הזמנתך או לבטלה, אלא אם יצרת קשר טלפוני עם פלורוז ויהיה באפשרות פלורוז, לפי שיקול דעתה, לשנות את פרטי ההזמנה. לאחר קבלת המשלוח תוכל להחזיר או להחליף מוצרים במשק הפרחים של פלורוז שבמושב שילת – צומת מודיעין, בכפוף לתנאים המופיעים להלן, בפרק הביטולים וההחזרות.

 

הטבות ומבצעים לחברי מועדון הלקוחות

פלורוז רשאית, אך לא חייבת, להציע לחברי מועדון הלקוחות של פלורוז הטבות ומבצעים באתר, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי. ההטבות והמבצעים יפורטו מעת לעת באתר. 

 פלורוז רשאית לשנות בכל עת, לפי ראות עיניה, את היצע ומגוון המוצרים באתר. אשר על כן, העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה גם בעתיד. פלורוז אינה מתחייבת להיקף, זמינות או מגוון מינימליים של מוצרים כלשהם. אם אזל אחד מהמוצרים שהזמנת מהמלאי, תעשה פלורוז את מירב המאמצים לספק לך מוצר הדומה ככל שניתן במהותו ובמראהו להזמנתך המקורית. במידה שמוצר מסוים שהזמנת לא יסופק לך תחויב, כמובן, בהתאם למוצרים שנשלחו אליך בפועל.

לתשומת לב: חלק מן המוצרים, המוצעים למכירה באתר אינם מתוצרתו של יצרן קבוע מראש. פלורוז רשאית לקבוע, לפי שיקול דעתה, את זהות היצרן ולשנותו מעת לעת, כך ייתכן שבמשלוחים שונים שתקבל יסופקו אותם מוצרים, או מוצרים דומים, מתוצרת שונה.

       

סל הקניות

מוצרים שאתה מעונין להזמין באתר יישמרו בסל הקניות עד להשלמת תהליך ההזמנה. לתשומת לבך: אם התחלת בביצוע הזמנה ולא השלמת אותה, פרטי הזמנתך לא יישמרו בסל הקניות ולא יוצגו בפניך בעת ביקורך הבא באתר.

       

 משקאות אלכוהוליים

 רכישת משקאות אלכוהוליים מותרת אך ורק ללקוחות אשר גילם מעל 18 שנים. בעת הזמנת מוצר כזה אתה מאשר כי הינך בוגר ורשאי לרוכשו על פי חוק.

 

הזמנה משובשת

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. פלורוז לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי פלורוז. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך שעה מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הטלפון ל-08-9762555 . אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה

     

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו לנמען. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. 

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע של פלורוז. למרות שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. 

 פלורוז רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים בפלורוז, חידושים באתר וכיוב' בנוסף, פלורוז תהיה רשאית לשגר אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעונין בקבלת דואר אלקטרוני כזה, עליך להסיר את הסימון מהתיבה המתאימה בשולי תנאי שימוש אלה.

 

מועדי אספקה

 פלורוז תפעל כמיטב יכולתה כדי לספק את המוצרים במהירות המרבית. הזמנות שיתקבלו ביום חול עד לשעה 18:00 ובימי ששי ובערבי חג עד לשעה 14:00 יסופקו, ככל האפשר, באותו יום, במידה וזה לא יתאפשר לאותו יום, יסופקו למחרת. הזמנות לא תסופקנה בשבתות ובחגים.       

אם ביקשת שהמוצרים ישוגרו אליך באמצעות שליח, פלורוז תתאם עם הנמען את המועד הנוח לאספקת המוצרים.      

לעתים, אספקת המוצרים תארך זמן רב יותר, בהתאם לזמינות המוצרים המבוקשים, במורכבות ההזמנה, בעומס הקיים בעת ביצוע ההזמנה וכיוב. בפרט כך יקרה כאשר יקשה למצוא את המוצרים במלאי שבידי ספקי החנות ופלורוז תבחר, במקום לבטל את הזמנתך, להשתדל בכל זאת למלאה.

פלורוז לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

     

מחירים

כל המחירים באתר נקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח. 

פלורוז רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה. אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחוייב לפי המחירים המעודכנים.     

לתשומת לב: למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרוכשו במחיר הנכון. אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי פלורוז.

פלורוז איננה מתחייבת שמחירי המוצרים באתר יהיו בהכרח הזולים ביותר, או שתנאי התשלום יהיו הנוחים ביותר.

 

תנאי תשלום

פלורוז תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו) באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, במועד החיוב החודשי הקרוב, אולם אם רכשת מוצרים בסכום העולה על 1,000₪, אתה רשאי לשלם את תמורתם בשני תשלומים, שיפרעו לידי פלורוז באמצעות כרטיס אשראי, ללא ריבית והצמדה

פלורוז שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, שפלורוז תכבד.

     

מבצעים, הטבות והנחות

פלורוז רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות שונים מאלה המוצעים בחנות שבניהולה. פלורוז רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך. 

לתשומת ליבך: אין לך זכות קנויה ליהנות ממבצעים, הטבות והנחות באתר. כל שינוי בפרטי הזמנתך או במחירה, תהיה סיבתו אשר תהיה, יגרור אחריו בדיקה מחודשת של זכאותך למבצע, הטבה או הנחה. כך, לדוגמה, אם רכשת מוצר והיית זכאי לקבלת הטבה בגין רכישתו, אולם מוצר זה לא נמצא במלאי, לא תהיה זכאי לאותה הטבה; אם החלפת מוצר, שרכישתו לוותה במבצע, במוצר חלופי שאינו מזכה במבצע, לא תהיה זכאי להטבה שנלוותה לרכישת המוצר המקורי; אם סכום הזמנתך פחת בשל העובדה שמספר המוצרים שסופקו לך שונה מכפי שהזמנת, יכול שתשלל זכאותך למבצע, הנחה או הטבה שהיו מוקנים לך אלמלא פחת מחיר ההזמנה.      

דוגמאות אלה אינן ממצות את השינויים האפשריים בזכאותך למבצעים, הטבות או הטבות באתר. יחד עם זאת, פלורוז תשתדל להודיע לך טלפונית ולקבל את הנחיותיך במקרה שזכאותך למבצע, הטבה או הנחה תשלל או תשתנה עקב שינוי בפרטי הזמנתך.

דמי משלוח

בנוסף למחיר המוצרים שהזמנת, עליך לשלם לפלורוז דמי משלוח. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך הרכישה, מתחת למוצרים שבחרת לרכוש. התעריפים המלאים של דמי המשלוח מפורטים באתר, בהתאם לאזורי החלוקה. 

פלורוז רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה

 

 

ביטולים והחזרת מוצרים

פלורוז לא תקבל בחזרה מוצרים שהוזמנו והכוללים פרחים חיים, פרחים חנוטים, פרחי משי, מזון, יין, מוצרי טיפוח ויופי, נרות וכל מוצר מתכלה אחר, או מוצר שפלורוז יצרה או עיצבה במיוחד עבורך. 

הנך – מבצע ההזמנה (ולא הנמען) רשאי להחזיר כל מוצר אחר שרכשת בפלורוז עד 14 יום מיום שהתקבל בכתובת הנמען קיבל אותו. כדי להחזיר את המוצר עליך להביאו, כשהוא שלם ולא ניזוק, לחנות פלורוז שבמושב שילת (צומת מודיעין), בצירוף החשבונית שקיבלת, או העתק אישור ההזמנה שנשלח אליך בדואר אלקטרוני. לאחר החזרת המוצר תזוכה במחיר ששילמת עבורו ותחוייב בדמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים, אלא אם כן הוכח לשביעות רצונה של פלורוז שנפל פגם במוצר בטרם הגעתו לנמען. 

לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית.

 

השימוש באתר

הנך רשאי להשתמש באתר באופן אישי ובלתי מסחרי בלבד, בכפוף לתנאים אלו. האחריות לשימוש באתר ולכל תוצאה הנובעת ממנו, חלה עליך בלבד. אתה מתחייב בזה –

# להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות ובאופן חוקי בלבד;

# לא להשתמש בשירותי האתר לצורך משלוח דואר אלקטרוני מסחרי, לשם משלוח דואר לרשימות תפוצה או לשם שיגור מכתבי שרשרת, דואר זבל,דואר מסחרי שלא נתבקש על ידי נמעניו (unsolicited mail) וכיו"ב.

 # לא להשתמש בשירותי האתר על מנת לשלוח תכנים שהינם בלתי חוקיים, טורדניים, שקריים, עוינים, מזיקים, מאיימים, גסים, מעוררי התנגדות, מעודדים ביצוע עבירה פלילית, עלולים להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית - לרבות כל חומר המהווה פגיעה בפרטיות או הוצאת לשון הרע;

# לא להכין או לשלוח באמצעות האתר כל תוכן הפוגע בזכויות הקנין הרוחני או זכויות אחרות של צדדים שלישיים, לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

# לא להעביר כל תוכן המכיל וירוסים, סוסים טרויאנים, תולעים או כל יישום מזיק אחר מכל מין וסוג;

# לא לבצע באמצעות שירותי האתר כל מעשה העלול לשבש את פעולתן התקינה של מערכות מחשב כלשהן;

# לא לבצע כל פעולה העלולה לשבש את השירותים שהאתר מספק;

# לא ליצור זהות כוזבת, או כתובת דואר אלקטרוני מזויפת, או לכלול פרטים מטעים בכל תוכן שישלח באמצעות שירותי האתר.

האחריות המלאה לכל תוכן שתשגר באמצעות האתר ולכל התוצאות שינבעו מהם חלה עליך בלבד. פלורוז אינה נושאת באחריות כלשהי לתכנים אלה. פלורוז לא תקרא, תבקר, תבדוק, תשנה או תערוך תכנים מסוג זה שתקבל או שתשלח, אלא בהתאם לכל צו שיפוטי שיורה לה לנהוג כן, או במקרה שהדבר יהיה נחוץ באופן סביר לשם הגנה על פעולתו התקינה של שירותי האתר.

פלורוז רשאית לפעול, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כדי לסנן ולחסום באופן אוטומטי דברי דואר מסחריים הנשלחים אל המשתמש והידועים בכינוי Junk Email, Spamming, דואר זבל וכיו"ב. אתה מסכים לפעולות אלה. עם זאת ידוע לך ואתה מסכים, כי פלורוז אינה מתחייבת לבצע סינון זה.     

ידוע לך, כי שימוש בטוח באינטרנט מחייב שתתקין אצלך תוכנות נגד נגיפי-מחשב (וירוסים), יישומים מזיקים וכיו"ב, ותעדכן אותן באופן שוטף. בעת הגישה אל האתר אתה מאשר כי במחשבך מותקנות תוכנות עדכניות כאמור.

 

אחריות

 תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון וכיו"ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות. אין בכך כדי להטיל על פלורוז, או מי מטעמה, אחריות כלשהי.     

האחריות לבדוק את התאמת המוצרים לצרכיך חלה תמיד עליך, גם אם לשם ביצוע הרכישה נעזרת במנגנוני החיפוש המצויים באתר.

פלורוז תצא ידי חובתה כלפיך עם מסירת המוצרים שהזמנת לכתובת המשלוח שמסרת בעת ביצוע ההזמנה. 

פלורוז אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים, זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפורט בתנאים אלה. 

פלורוז לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים, אלא אם כן ארעו העיכוב או הפגם בשל רשלנות רבתי מצידה של פלורוז. במקרה זה תהיה אחריות פלורוז מוגבלת לסכום השווה לכפל מחיר הזמנתך.     

השירות באתר פלורוז ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פלורוז בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ודרישותיך. 

פלורוז עושה מאמץ לספק לך שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, פלורוז אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי פלורוז, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל פלורוז או אצל מי מספקיה.

פלורוז נוקטת אמצעים לאבטחת המידע באתר, אולם מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבי פלורוז, חשיפת מידע או שיבושים והפרעות לפעילות מערכות המחשב המשמשות את האתר. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת פלורוז יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע באתר, לרבות מידע שנאגר אודותיך, או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פלורוז.     

פלורוז לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שתקבל או שתשלח באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו אל המשתמש על-ידי משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אבדן, אי נוחות, עגמת נפש וכיו"ב תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או ישלחו באמצעותו

פלורוז לא תישא בכל אחריות לחשיפת פרטי המשתמש והסיסמה שלך, או לכל שימוש לרעה במידע זה, הנובע מכך שלא שמרת אותם בסודיות, או מכך שמסרת אותם לצד שלישי או מכך שלא עדכנת את ססמתך לעיתים תכופות, כמומלץ בתנאים אלה

 במסגרת הביקור באתר יכול שיוצג בפניך מידע מסחרי-פרסומי. מקורו של מידע כאמור יכול שיהיה מפלורוז ויכול שיהיה מצדדים שלישיים. במקרים בהם מקורו של מידע זה יהא מצדדים שלישיים, פלורוז אינה יכולה לערוב לאמינות ולדיוק המידע האמור, לפיכך לא תוכל לבוא לפלורוז בכל טענה, דרישה או תביעה בגין אובדן, הפסד או נזק ישירים או עקיפים הנובעים מהסתמכות או שימוש במידע הניתן באמצעות פלורוז באתר ואשר מקורו מצדדים שלישיים. 

ככל שיש באתר קישוריות (לינקים) לאתרים אחרים שאינם מנוהלים ומופעלים על-ידי פלורוז, לא תישא פלורוז באחריות לתוכנם של אותם אתרים ולמידע המתפרסם בהם, לרבות שלמותו, דיוקו , עדכניותו ונכונותו, או לכל פרט אחר הקשור בהם. פלורוז לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על תוכנם של האתרים שתגיע אליהם באמצעות האתר.

 

הפרה ושיפוי

מבלי לגרוע מהוראות כל דין והסכם זה, אתה מתחייב לשפות ולפצות את פלורוז בכל מקרה שבו תפר את תנאים אלה, או תפעל בקשר עם האתר בניגוד להוראות כל דין. שיפוי כאמור יכסה כל הוצאה, תשלום, הפסד, אבדן רווח או כל נזק אחר, ישיר או עקיף, ממוני או לא ממוני, שייגרמו לפלורוז, או מי מטעמה, לרבות הוצאות משפט ושכ"ט עורכי דין.

 

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים והסודות המסחריים, הינם רכושה של פלורוז בלבד, או של צדדים שלישיים. זכויות אלה חלות בין היתר על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו (לרבות רשימות המוצרים, תיאור המוצרים וכיו"ב), קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם תוכן כלשהו מן האתר, לרבות סימני מסחר, תמונות, קבצים גראפיים, טקסטים וקוד-מחשב, בלא קבלת רשותה המפורשת של פלורוז מראש ובכתב.

אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים באתר, ברשימות המוצרים והשירותים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של פלורוז מראש ובכתב.

אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של פלורוז מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן). בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מן האתר באמצעות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכיו"ב או להפיץ נתונים כאלה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית

אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ואין לקשר לעמודים המצויים בתוכו (

קישור עמוק), אלא לעמוד הבית בלבד.

אין להציג את האתר בעיצוב או מימשק גרפי שונים מאלה שעיצבה לו פלורוז, אלא בכפוף לקבלת הסכמת פלורוז לכך מראש ובכתב

השם פלורוז וכן שם המתחם (Domain name) של האתר, סימני המסחר של פלורוז (בין אם נרשמו ובין אם לאו), שמה של פלורוז והסמלים המסחריים שלה (לוגו) הם כולם רכושה של פלורוז בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

 

פרטיות

הפרטים האישיים שאתה מוסר בעת ההזמנה באתר ישמרו במאגר המידע של פלורוז. פלורוז שומרת לעצמה את הזכות לאסוף בעת השימוש באתר מידע אודות הרגלי הקניה שלך, צרכיך, מוצרים שרכשת, מידע או פרסומות שקראת באתר, העמודים שצפית, ההצעות שעניינו אותך, אמצעי התשלום ששימשו אותך וכל מידע אחר. פלורוז תשמור גם מידע זה במאגר המידע שבבעלותה

פלורוז לא תעביר לצדדים שלישיים את הפרטים האישיים שמסרת ומידע המזהה אותך אישית, ואשר נאסף בעת פעילותך באתר, למעט במקרים המפורטים להלן:

# במקרה שהעברה כזו דרושה כדי לזכותך בהטבות במסגרת מועדון הלקוחות של פלורוז;

# במקרה שהפרת את הוראות הסכם זה, או אם ביצעת באמצעות האתר, או בקשר עמו, פעולות בניגוד לדין או נסיון לבצע פעולות כאלה;

# אם התקבל בידי פלורוז צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;

# בכל מקרה שפלורוז תסבור כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי;

#  בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין פלורוז או שמסירת הפרטים מתבצעת על-פי כל דין אחר;

# אם פלורוז תמזג או תארגן את פעילותה או את פעילות האתר במסגרת תאגיד אחר, היא תהיה זכאית להעביר לאותו תאגיד חדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתר ובלבד שאותו תאגיד יקבל על עצמו כלפיך את הוראות סעיפי הפרטיות בהסכם זה; 

פלורוז רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. פלורוז תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים כאלה לצדדים שלישיים, ובלבד שהנתונים לא יזהו אותך באופן אישי.

פלורוז מיישמת מנגנוני הגנה מתקדמים כדי לאבטח את המידע באתר. חדירה למערכות המחשב של האתר או של פלורוז מהווה עבירה פלילית לפי חוקי מדינת ישראל, אשר עונשה עד חמש שנות מאסר. אתה מתחייב כי לא תבצע כל פעולה המיועדת לחדור שלא כדין למחשבי פלורוז או האתר, לא לסרוק אחר נתיבי גישה או פרצות במערכות מחשב אלה, לא לנסות לפצח את מערכות האבטחה או ההצפנה המגינות על האתר והמידע שבו או לסייע בפעולות כאמור לעיל

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוסו, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות שמכוח החוק. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער לפני בית משפט השלום באופן ובדרך שנקבעו בתקנות.

בנוסף, אם המידע שבמאגרי פלורוז משמש לצורך פניה אישית אליך, בהתבסס על השתייכותך לקבוצת אוכלוסין, שנקבעה על פי איפיון אחד או יותר של בני אדם ששמותיהם כלולים במאגר (פניה בהצעה מסחרית), כי אז אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע. פלורוז תמחוק במקרה זה רק את המידע הדרוש לה רק כדי לפנות אליך בהצעות מסחריות כאמור לעיל, או תימנע מפניות נוספות אליך. מידע הדרוש לפלורוז לשם ניהול עסקיה, לרבות תיעוד פעולות מסחריות ואחרות שביצעת באתר, יוסיף להשמר באתר על-פי דין, אך לא ישמש עוד לצורך פניות אליך. אם בתוך 30 יום לא תקבל הודעה כי המידע שנתבקשה פלורוז למחוק אכן נמחק על-פי סעיף זה, תהיה זכאי לפנות לבית משפט השלום באופן הקבוע בתקנות שמכוח החוק, כדי שיורה לפלורוז לפעול כאמור.

 

שינויים בתנאים אלה

פלורוז רשאית לשנות, מעת לעת את תנאי הסכם זה, בלא להודיעך על כך מראש. במקרה זה תתבקש לאשר את התנאים החדשים בעת הקניה הבאה שתבצע והם יחולו על קניותיך ממועד זה ואילך. בלא אישור התנאים החדשים לא תוכל להוסיף ולהשתמש בשירותי האתר. בכל עת תוכל לעיין בתנאים העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים באתר.

 

שינויים באתר ובשירות     

פלורוז רשאית להפסיק באופן זמני את השירותים באתר וזאת בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי. פלורוז זכאית בכלל זה לאגד את האתר כחברה נפרדת או להעביר את הבעלות באתר לצד שלישי, ובלבד שזכויותיך לפי הסכם זה לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות. 

פלורוז תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר, את מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם - והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של רשת האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פלורוז בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

 

תנאים ממצים

תנאים אלה ממצים אל כל המוסכם בינך לבין פלורוז בקשר עם רכישה באתר והשימוש באתר.

 

דין ושיפוט     

הדין החל על השימוש באתר, על הזמנתך ועל הסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.

***התמונות להמחשה בלבד***